Administrativ personal

Siv Stenlund
VD

AnnBritt Walderhaug Sedic’
Rektor

Christer Larsson, Styrelseordförande

Christer Larsson
Styrelseordförande

Anna L. Administration / Coordinator

Anna L.
Administration / Coordinator

Martin W-P, Administration / IT-ansvarig

Martin W-P
Administration / IT

Karolin J.

Karolin J.
Ekonomiassistent

Robert L. Fastighetstekniker

Robert L.
Fastighetstekniker

Jenny V. Lokalvård

Jenny V.
Lokalvård

Anne J. Lokalvård

Anne J.
Lokalvård

Klasslärare förskoleklass och lågstadiet

Terese R.
Klasslärare förskoleklass

Madelaine E. Lärare förskoleklass

Madelaine E.
Lärare förskoleklass

Linda S.
Klasslärare år 1

Camilla B.
Klasslärare år 2

Ullis B.
Klasslärare år 3

Klasslärare mellanstadiet

Annica R.
Klasslärare år 4

Nina K. Klasslärare år 4

Nina K.
Klasslärare år 5

Jessica K.
Klasslärare år 6

Mentorer högstadiet

Daniel H.
Mentor år 7
Media, Svenska & Bild

Jonas Flank

Jonas Flank
Mentor år 7
NO & Matematik

Sandra J.
Mentor år 8
Franska, Engelska & HKK

Anna L.
Mentor år 8
Idrott & Engelska

Stefan L.
Mentor år 9
Trä- & metalslöjd

Jonas E.

Jonas E.
Mentor år 9
SO & Svenska

Ämneslärare

Kristoffer P.
Idrott & resurs

Jonas E.

Oskar M.
Musik

Mery O-G.
Spanska

Birgit J.

Birgit J.
Textilslöjd

Margareta J.
Tyska

Elisabeth L.
Resurs

Fredrik H.

Fredrik H.
Resurs

Maria L.
Resurs

Kristin T.

Kristin T.
Biologi

Jonas E.

Lina S.
Robotprogrammering

Elevhälsa

Therese S. Skolsköterska

Therese S.
Skolsköterska

Lisa Å. Kurator

Lisa Å.
Kurator

Birgitta P.
Specialpedagog

Anna F.
Specialpedagog

Karin E.
Studie- & yrkesvägledare (SYV)

Fritidskammaren, år F-2

Kristoffer P.
Fritidspedagog

Alfred G.

Alfred G.
Fritidspedagog

Elisabeth L.
Fritidspedagog

Maria L.
Fritids

Fritidsklubben, år 3-6

Margareta J.
Fritids

Fredrik H.

Fredrik H.
Fritids

Laura M:
Fritids

Kök och Café

sad

Susanne J.
Kökschef

Karolin J.

Karolin J.
Kock

Soad M.
Kock

Carina J. Förskollärare, heltid

Chanitsiree C.
Köksbiträde

Ida L.

Ida L.
Café Cupcake

das

Elin H-B.
Café Cupcake